7 koraka do kredita – Radionica – Step Ri, 21. Studenog 2018.

STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, poziva vas na Radionicu  „7 koraka do kredita“ koja će se održati 21. studenog 2018. s početkom u 10 sati u prostorima Step Ri.

Cilj radionice je stjecanje znanja i vještina potrebnih za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita, kao i za lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja.

Radionica je namijenjena novim poduzetnicima, kao i onima koji to planiraju postati.

Raspored:

10,00 – 10,30 Prezentacija:
Kako koristiti kredit za financiranje poslovanja?

10,30 – 11,45 Vježba:
Priprema i prezentacija kreditnog zahtjeva
Procjena kreditnog zahtjeva
Procjena uspješnosti timova
Pitanja i prijedlozi

Radionicu će voditi gđa Vesna Bartolović Stančić, voditeljica Područnog ureda HBOR za Primorje i Gorski kotar.

Sudjelovanje na radionici je besplatno a broj sudionika je ograničen.

Prijavite se na radionicu 7 koraka do kredita – prijave su otvorene

Datum i vrijeme održavanja: 21.11.2018. u 10,00h
Mjesto održavanja: STEP RI znanstveno-tehnologijski park – učionica na prvom katu
Trajanje: od 10,00 do 11,45h
Rok za prijavu: 20.11.2018. do 12h ili do popunjavanja mjesta
Kotizacija: NE PLAĆA SE
Prilikom zaprimanja prijava voditi će se računa je li seminar namijenjen prijavitelju. Prijava drugog djelatnika iz iste tvrtke moguća je u slučaju preostalih mjesta.

Ime i prezime

Vaša e-adresa (e-mail)

Kontakt telefon

Poduzeće

Funkcija

NAPOMENA: Osobni podaci koji se prikupljaju prilikom prijava na radionice koriste se isključivo u svrhe slanja obavijesti o radionici te isti neće biti ustupljeni trećim stranama. Za više informacija pročitajte naša Pravila privatnosti.