meetEENg Crowdfunding kao alat za financiranje izlaska na inozemna tržišta

Kako pripremiti projekt za izlazak na međunarodnu platformu grupnog financiranja (crowdfunding platformu)

Na meetEENg-u Crowdfunding kao alat za financiranje izlaska na inozemna tržišta poduzetnik Ladislav Jurić i predstavnici udruge Bura znanja će podijeliti sa sudionicima svoja iskustva uspješnog provođenja crowdfunding kampanje (Baggizmo Kickstarter kampanja, Stemi Indiegogo kampanja).

Želimo ohrabriti druge poduzetnike i olakšati im izlazak na platforme grupnog financiranja (crowdfunding) kako bi brže i uspješnije pokrenuli i afirmirali svoje inovacije i projekte na međunarodnom tržištu i iskoristili sve mogućnosti koje novi i nekonvencionalni kanali financiranja i prodaje pružaju.

Događaj je namijenjen svima koji žele izaći na inozemno tržište (mali i srednji poduzetnici, inovatori, …).

Sadržaj

• 10,00 – 12,00 Kako pripremiti projekt za izlazak na međunarodnu platformu grupnog financiranja – Ladislav Jurić, Baggizmo
  • 12,00 – 12,30 Iskustva kod provođenja kampanje – Pavao Pahljina, Bura znanja
  • 12,30 – 13,00 Pitanja i odgovori
  • 13,00 – 14,00 MeetEENg cafe – druženje uz kavu

Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci zahvaljujući projektu Enterprise Europe Network (www.een.hr) organizira niz meetEENg-a čiji je osnovni cilj potaknuti internacionalizaciju poslovanja subjekata malog gospodarstva razmjenom najboljih praksi i iskustva onih koji su prešli taj put i posluju na inozemnim tržištima s onima koji imaju ambiciju i mogućnosti za izlazak na strana tržišta.

Prijavite se na meetEENg – prijave su zatvorene

Datum i vrijeme održavanja: 20.01.2016. godine u 10h
Mjesto održavanja: Step Ri znanstveno-tehnologijski park – učionica na prvom katu
Trajanje: od 10 do 14h