Hackathon Ri-Hack 2022

24-satno natjecanje u izradi programskog rješenja

Datum održavanja: 22.-24. srpnja 2022.
Rok za prijavu: 12. srpnja 2022.

Želiš razmijeniti iskustva sa studentima s drugih sveučilišta, upoznati ljude iz IT industrije, raditi na izradi rješenja i osvojiti vrijedne nagrade?
Pozivamo te da nam se pridružiš na ovogodišnjem Hackathonu, koji će se održati od 22.-24. srpnja te da u tom izrazito kratkom vremenu, uz mentorstvo stručnjaka iz raznih kompanija, razviješ rješenje na zadanu temu.

Što je Ri-Hack?

Ri-Hack  je trodnevni događaj tijekom kojeg sudionici programa, sastavljeni u timove, imaju 24 sata za razvoj rješenja koje će predstaviti stručnom žiriju. Najbolji timovi će osvojiti vrijedne nagrade.

Maksimalan broj timova
22.-24. 07. 2022.
StepRi

Uvjeti sudjelovanja

Timovi moraju imati 4 člana od kojih su barem 2 studenti, a ostali mlađi od 27 godina.

Moraju ispuniti formu za prijavu putem poveznice.

Moraju biti odabrani za sudjelovanje (limitiran broj timova na 10).

Nagrade

Za najbolje timove pripremljene su vrijedne nagrade:

1. mjesto – 8000 kn
2. mjesto – 4000 kn
3. mjesto – 2000 kn

Prvo izdanje ovog natjecanja održat će se u suradnji s SZSUR-om i vodećim kompanijama iz IT sektora kao što su Span, CROZ, ASEE i drugi.

Petak 22. srpnja 2022.

13:00 – 13:30 Prezentacija sponzora

13:40 – 14:10 Prezentacija sponzora

14:20 – 14:50 Prezentacija sponzora

15:00 – 16:00 Pizza & Networking

17:00 Odlazak na more i druženje

Subota 23. srpnja 2022.

09:00 – 10:00 Doručak

10:00 Prezentacija teme i početak natjecanja

14:00 – 15:00 Ručak

20:00 – 21:00 Večera

Nedjelja 24. srpnja 2022.

09:00 – 10:00 Doručak

11:00  Završetak natjecanja

11:30 – 13:30 Prezentacije projekata

13:30 – 14:30 Ručak

14:30 – Proglašenje pobjednika

Za više informacija posjetite službenu stranicu događaja.

Organizatori

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac