Pozivamo vas na webinar

Javni nastup i prezentacijske vještine

Subota, 24. listopada 2020. od 16:00 do 17:00 sati

Vještina prezentiranja podrazumijeva predstavljanje projektne ideje na strukturiran i razumljiv način te u zadanom vremenu.
Maksimalan broj polaznika
1 sat
ZOOM

Novo!

Iako se čini jednostavnim, potrebno je voditi računa o svim važnim elementima za dobru prezentaciju. Svrha je ostaviti najbolji dojam i ostvariti svoj cilj te dobiti daljnju podršku donatora, investitora, kreditnih institucija ili pronaći poslovnog partnera.

Polaznici će se upoznati s elementima bitnim za dobru prezentaciju ideje ili projekta.

Seminar je namijenjen poduzetnicima, osnivačima i voditeljima udruga te drugih neprofitnih organizacija, društvenih inicijativa, kao i onima koji to tek žele postati.

Sadržaj edukacije

• Uvod
  • Kako se pripremiti?
  • Struktura prezentacije
  • Vještina izvođenja
  • Primjer vježbe

Autor i predavač

Neven Tamarut

Neven Tamarut, mag. oec.

Mr.sc. Neven Tamarut, radi kao Direktor za razvoj poslovanja u STEP RI znanstveno-tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci što znači da je odgovoran za razvoj programa inkubacije startup i spin-off poduzeća i drugih fizičkih osoba s inovativnim idejama u kojima radi kao mentor i poslovni savjetnik.

Nastavno na 11 godišnje radno iskustvo na menadžerskim poslovima u maloprodaji i veleprodaji robe široke potrošnje te logistici, G. Tamarut se odlučio za educiranje i usavršavanje u području zaštite intelektualnog vlasništva i transfera tehnologija te mu je oodobrena registracija u internacionalnoj udruzi registriranih profesionalaca u području transfera tehnologija (RTTP) godine 2016. G. Tamarut pokriva teme kao što su: rast i razvoj poduzeća temeljenih na znanju i inovacijama, Upravljanje intelektualnim vlasništvom u poduzećima, Razvoj i komercijalizacija inovacija, Poslovno planiranje, Tehnike kreativnog mišljenja te Razvoj vještina prezentiranja.

EU logo

Project is co-founded by the European Union.

The sole responsibility of this publication lies with STEP RI. The European Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein.