Virtualni brokerage događaj

BIT2B na temu ICT + Sustainability

12. studenog 2021.

Area Science Park, partner u konzorciju Friend Europe sa sjedištem u sjeveroistočnoj Italiji, organizira BIT2B na temu ICT + Sustainability, virtualni brokerage događaj kroz koji će predstaviti kompetencije svojih stanara, projektne ideje i proizvode.

Događaj će se održati 12. studenoga 2021., pomoću internetske platforme https://bit2b.b2match.io/.

Brokerage događaj je prilika da:

Upoznate
Upoznate izvrsno virtualno mjesto za pronalazak poslovnih i istraživačkih prilika! Zakažite unaprijed 1:1 online sastanke sa stanarima Area Science Parka i razgovarajte s njima o novim tehnologijama, inovativnim rješenjima i poslovnim prilikama!

Povežete se
Predstavite svoje proizvode, projekte, usluge ili poslovne potrebe i ostvarite nova partnerstva s potencijalnim talijanskim kupcima!

Kreirate
Podijelite svoje projektne ideje s potencijalnim partnerima i udružite snage kako biste pripremili projekte prijedloge za nadolazeće mogućnosti EU financiranja na temu ICT-a i održivosti!

Tko može sudjelovati: institucije za istraživanje i razvoj, inovativne tvrtke i mala i srednja poduzeća, novoosnovana poduzeća/startup-i.

Tematska područja: Elektronika i telekomunikacije, Umjetna inteligencija i Strojno učenje; Big data & Cloud computing, GIS, fleet management, logistika; Industrijska automatizacija, robotika i obrada slika; virtualno prototipiranje i optimizacija industrijskih procesa; Korporativno digitalno učenje, Alati za e-treniranje; multimedijski sadržaji i alati, VR, AR; Upravljanje ispravnošću podataka; Upravljanje okolišem, obnovljivim izvorima energije i bioplinom; Bio-izvori za industrijsku primjenu; ICT primijenjen u poljoprivredi; kružna ekonomija.

Kako se registrirati: pristupite platformi https://bit2b.b2match.io/, umetnite svoje osobne podatke, profil organizacije i prijedlog suradnje pomoću “marketplace’.

Rok za prijavu je 12. studenog 2021.

Daljnji korak bit će odabir sudionika za bilateralne razgovore putem interneta. Na kraju će  platforma sama kreirati vašu osobnu agendu!

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac