Pilot akcija

Crowd innovation za poduzetnike

Prijavite problem iz domene aditivne proizvodnje, mikro i nano tehnologije ili industrije 4.0 koji ne možete samostalno riješiti

Rok za prijavu je 23. kolovoz 2020.

Imate problem iz domene aditivne proizvodnje, mikro i nano tehnologije ili industrije 4.0 koji ne možete samostalno riješiti? Vaši djelatnici nisu specijalizirani za područje 3D printanja, automatizacije, robotike ili prototipiranja pa tražite poduzeća koja vam mogu pomoći? Pristupite mnoštvu ljudi i koristite potencijale SYNERGY zajednice!

Step Ri vas, kao partner u projektu INTERREG SYNERGY, poziva da objavite vašu potrebu na SCIP platformi i na taj način pristupite mnoštvu potencijalnih partnera s kojima možete krenuti u zajedničko rješavanje problema.

Najbolja rješenja nagradite u skladu s  vašim mogućnostima. Rok za objavu problema / potreba je 23. kolovoz 2020.

Više o procesu objave informacija na SCIP platformi možete pronaći ovdje.
Ako trebate pomoć oko prijave, javite nam se!

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac