Pozivamo vas na info dan

Fil Rouge Capital – programi financiranja

Utorak, 8. lipnja 2021. od 11:00 do 11:30 sati

Kada?
8. 6. 2021. u 11 sati
30 min
Gdje?
ZOOM platforma

STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Fil Rouge Capital, poziva vas na Info dan  „Fil Rouge Capital – programi financiranja“ koji će se održati 8. lipnja 2021. s početkom u 11 sati putem Zoom aplikacije.

Fil Rouge Capital je fond rizičnog kapitala čiji je primarni cilj investiranje u mlade poduzetnike, startup i scaleup tvrtke u Hrvatskoj. Sudionici info dana će se detaljnije upoznati s njegovim programima financiranja.

Programe financiranja predstavit će Stevica Kuharski, principal fonda.

Sudjelovanje na info danu je besplatno.

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac