Pozivamo vas na radionicu

Pisanje web sadržaja za uslužne tvrtke

Četvrtak, 7. listopada 2021. od 10:00 do 14:00 sati

Ovo je praktična radionica tijekom koje će polaznici usvojiti praktičan konkretan teoretski 3P okvir (framework) za Pisanje, Prioritiziranje i Pojačavanje prodajnog sadržaja weba. Koristeći 3P okvir, polaznici će tijekom radionice uz stručno vodstvo napisati i oblikovati prvi prototip prodajnog sadržaja stranice ‘Usluga’.
Maksimalan broj polaznika
4 sata
STEP RI

Novo!

Radionica pomaže poduzetnicima koji do sada nisu imali iskustva s pisanjem prodajnog sadržaja. Teško je započeti pisati sadržaj o vlastitoj usluzi kad se kreće od praznog papira, i zato će ova radionica poduzetnicima dati konkretne alate u vidu radnih listova, uputa i smjernica za kreiranje prve grube verzije prodajnog sadržaja stranice weba ‘Usluga’.

Cilj edukacije jest da svaki polaznik kroz praktičan samostalni i grupni rad kreira upotrebljiv prototip svog vlastitog prodajnog sadržaja na webu, za jednu stranicu ‘Usluga’. Na kraju radionice, svaki će polaznik imati radnu verziju jedne stranice svog weba koja opisuje uslugu koju polaznik pruža, za koju će tijekom radionice primiti vrijedne povratne informacije drugih polaznika.

Radionica je namijenjena malim i srednjim poduzetnicima koji se bave pružanjem usluga.

Sadržaj edukacije

• Uvod: praktičan 3P okvir za pisanje prodajnog sadržaja
  • Pisanje sadržaja: popunjavanje radnih listova prvom verzijom sadržaja
  • Uređivanje sadržaja: razmjena popunjenih radnih listova među polaznicima
    • polaznici koriste naučeno znanje da bi dali konkretne povratne informacije i komentare na tekstove svojih kolega
    • voditeljica demonstrira uređivanje sadržaja na jednom odabranom tekstu
    • polaznici ugrađuju primljene povratne informacije u svoje tekstove

• Oblikovanje prodajnog sadržaja u prvi web prototip
    • Uvod u korištenje Google Sites, besplatnog alata za prototipiranje web stranica
    • Polaznici od nastalog prodajnog sadržaja kreiraju prvi prototip na Google Sites

Recenzije webova

Zainteresirani polaznici prije početka radionice mogu prijaviti svoj postojeći web za recenziju tijekom radionice

Od prijavljenih webova, odabrat ćemo 3 weba i recenzirati njihove stranice ‘Usluge’, primjenjujući novo stečeno znanje.

Nakon radionice: Individualno praćenje polaznika (na zahtjev, do 30 min po polazniku)

• Voditeljica radionice svim polaznicima otvara mogućnost individualnih povratnih informacija na gotov prodajni sadržaj
  • Uvjet: polaznici se s gotovim prodajnim sadržajem trebaju javiti voditeljici u roku od 7 dana od dana održavanja radionice

Autor i predavač

Višnja Željeznjak, prof.

Višnja Željeznjak, prof., direktorica je riječke tvrtke Logit internet usluge d.o.o. (www.logit.net) koju je osnovala 2002. godine i u kojoj se od samih početaka bavi digitalnim marketingom i digitalnom prodajom.

Kao specijalistica za projektiranje, razvoj i sadržaj poslovnih web stranica, Višnja najčešće surađuje s vlasnicima IT i tehnoloških tvrtki koji žele unaprijediti svoje prosječne webove i pretvoriti ih u prave prodajno-marketinške alate.

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac