Pozivamo vas na webinar

Kako raditi email marketing kampanje koje prodaju

Četvrtak, 18. ožujka 2021. od 10:00 do 11:30 sati

Jeste li znali da 74% poduzetnika tvrdi da je email marketing najisplativiji kanal prodaje njihovog proizvoda? I da nekim web trgovcima nosi i preko 30 % ukupnog prihoda? Email marketing nije alat koji služi za jednokratnu i kratkoročnu zaradu, već za povećanje baze potencijalnih kupaca, te poboljšanje odnosa sa stalnim klijentima.
Maksimalan broj polaznika
1,5 sat
ZOOM

Novo!

Naučite kako učinkovito koristiti email marketing za povećanje prodaje, ali i povećanje baze lojalnih kupaca.

Nakon kratkog uvoda u email marketing, proći ćete kroz sve korake potrebne za kreiranje uspješnih email kampanji – od prikupljanja baze do provođenja email kampanja te na kraju analize uspješnosti.

Također, upoznat ćete se s najpopularnijim sustavom za slanje newslettera (Mailchimp), koji je besplatan za prvih 2000 kontakata.

Seminar je namijenjen malim i srednjim poduzetnicima koji prodaju usluge ili proizvode.

Sadržaj edukacije

• Zašto raditi email marketing
  • Kako do baze newsletter preplatnika
  • Koje vrste newsletter bi svi trebali koristiti
  • Koji su elementi dobrog newslettera
  • Analiza kampanje – ključni statistički pokazatelj
  • Uvod u Mailchimp – kako izraditi prvu kampanju

Autor i predavač

Marcel Majsan

Marcel Majsan je predsjednik Udruge eCommerce Hrvatska i vlasnik agencije „Call to Action“ koja se bavi konzultacijama web trgovaca. Magistrirao je novinarstvo na fakultetu političkih znanosti u Zagrebu, nakon čega je nastavio edukacije na području web dizajna, prodaje i digitalnog marketinga. Nakon niza novinarskih poslova, razvio je webshop za jedan hrvatski trgovački lanac, te je narednih 6 godina proveo kao voditelj webshopova. Jedan od tih webshopova (sonusart.hr) je osvojio nagradu za najbolji webshop u kategoriji – 6 godina zaredom.

Udrugu eCommerce Hrvatska je pokrenuo 2015. godine, zajedno s Facebook grupom eCommerce Hrvatska koja trenutno okuplja preko 6500 članova. U sklopu Udruge predaje na svim relevantnim ecommerce konferencijama u Europi, uređuje web stranicu www.ecommerce.hr, te organizira i vodi mjesečne eCommerce Meetupove i webinare.

Osim toga, 2017. godine pokreće eCommerce Akademiju koja se održava dva puta godišnje, 2019. godine kreće s organizacijom godišnje CRO Commerce konferencije, a krajem 2020. pokreće Youtube podcast s članovima Udruge – Nominis.

Ukratko, Marcel pomaže trgovcima pokrenuti nove web trgovine i poboljšati postojeće, te pronaći najbolja rješenja i kvalitetne ljude za razvoj njihovog poslovanja.