Pozivamo vas na webinar

IME I LOGO – kako odabrati i kreirati

Četvrtak, 22. listopada 2020. od 11:00 do 12:00 sati

Sve što trebate znati o stvaranju prepoznatljive oznake za svoje proizvode ili usluge i korištenju oznaka u komunikaciji s javnošću, doznat ćete na lagan i razumljiv način na ovoj edukaciji.
Maksimalan broj polaznika
1 sat
ZOOM

Novo!

Osmisliti ime i logo za proizvod ili tvrtku nije jednostavno kao što se čini. Tim više ako želite biti prepoznatljivi i jasno komunicirati čime se bavite. Ne zaboravite da je to prvo što vaši kupci vide i što ostavlja prvi dojam. Jednom stvorene oznake omogućit će vam stvaranje brenda koji nerijetko čini najvrjedniji dio imovine poduzeća.

Uz ime, bit će govora i o logotipu – od boje, tipografije do dojma koji se njime postiže, a sve kako bi finalni proizvod bio smislen i zadovoljavao ciljeve komunikacije. Bit će i konkretnih savjeta za one koji se u njegovo stvaranje upuste sami.

Nakon edukacije, polaznici bez prethodnog znanja neće moći sami dizajnirati logotip, ali će svakako imati bolji uvid u to što znači dobar logotip i što od njega očekivati. Oni s predznanjem, dobit će korisne savjete u polju tipografije i boja.

Seminar je namijenjen malim i srednjim poduzetnicima i onima koji to žele postati.

Sadržaj edukacije

• Pristupi odabiru imena
  • Pristupi kreiranju logotipa
  • Tipografija i njena uloga
  • A što s bojama?

Autor i predavač

CIPMANN d.o.o.

Nina Raimann završila je komunikacijski grafički dizajn na Emily Carr Universityju u Vancouveru, a Martina Čip hrvatski i engleski jezik na Filozofskom fakultetu u Rijeci. Zajedno spajaju vizualne i verbalne vještine i vlasnice su studija za dizajn i copywriting – Cipmann. Autorice su više od 50 vizualnih identiteta koje vjerojatno srećete svakodnevno, a rade za najrazličitije industrije – od projektiranja dizalica i CNC-obrade metala do kulturnih manifestacija i gradske knjižnice. Radovi su im objavljivani u mnogim stranim dizajnerskim publikacijama i blogovima.

Rok za prijavu: 3. 6. 2020. do 12 h ili do popunjavanja mjesta