Pilot akcija

Dizajn i razvoj prototipa proizvoda

Sudjelujte u dizajnu i stvaranju inovativnog proizvoda uz pomoć 3D print tehnologije

Rok za prijavu rješenja je 5. listopada 2020.

Ukoliko vas zanima dizajn i 3D printanje te volite zamišljati gadgete budućnosti okušajte se u pilot akciji koju provodimo u sklopu projekta SYNERGY te osvojite vrijedne vaučere.

Step Ri vas, kao partner u projektu INTERREG SYNERGY, poziva da se registrirate na SCIP platformu, udružite s drugim korisnikom te kreirate jednostavan prototip inovativnog proizvoda za kućanstvo. Zajednički osmislite rješenje, opišite ga i izradite 3D CAD model proizvoda koji ćete upload-ati na platformu.

Zajednica korisnika platforme će ocijeniti najbolje radove, a SYNERGY projekt će ih nagraditi 3D printanim prototipom i vaučerima u iznosu:

• 1.250,00 € za 1. mjesto
  • 1.000, 00 € za 2. mjesto
  • 750,00 € za 3. mjesto

Rok za prijavu rješenja je 5. 10. 2020.

Više o načinu sudjelovanja možete pronaći ovdje.
Ako ste zainteresirani i treba vam pomoć oko prijave,
javite nam se.

SYNERGY projekt logo

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac