IN SITU Tjedan društvenog poduzetništva

Besplatne online radionice

Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane da se prijave na IN SITU tjedan društvenog poduzetništva u sklopu kojega će biti održane dvije besplatne online radionice usmjerene na upoznavanje s tematikom društvenog poduzetništva i društvenih inicijativa.

Teme online radionica su:

1. Od ideje do udruge – utorak, 6. travnja 2021. od 10:00 do 11:00 sati
  2. Od društvenog problema do poduzeća – četvrtak, 8. travnja 2021. od 10:00 do 11:00 sati

Prijave na radionice se zaprimaju klikom na prethodno navedene naslove svake pojedine radionice, koji su ujedno i poveznica. Broj mjesta je ograničen.

IN SITU tjedan društvenog poduzetništva organiziran je u sklopu projekta IN SITU financiranog iz programa Interreg Central Europe, te ga regionalno provode Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci i Grad Rijeka.

IN SITU projekt logo

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac