IN SITU Tjedan društvenog poduzetništva

Besplatne online radionice

Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane da se prijave na IN SITU tjedan društvenog poduzetništva u sklopu kojega će biti održane tri besplatne online radionice usmjerene na upoznavanje s tematikom društvenog poduzetništva i društvenih inicijativa.

Teme online radionica su:

1. Uvod u društveno poduzetništvo – utorak, 8. rujna 2020. od 11:00 do 12:00 sati
  2. Od ideje do udruge – srijeda, 9. rujna 2020. od 11:00 do 12:00 sati
  3. Od društvenog problema do poduzeća – četvrtak, 10. rujna 2020. od 11:00 do 12:00 sati

Prijave na radionice se zaprimaju klikom na prethodno navedene naslove svake pojedine radionice, koji su ujedno i poveznica. Broj mjesta je ograničen.

IN SITU tjedan društvenog poduzetništva organiziran je u sklopu projekta IN SITU financiranog iz programa Interreg Central Europe, te ga regionalno provode Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci i Grad Rijeka.

IN SITU projekt logo