Pozivamo vas na webinar

Kako čitati i tumačiti podatke iz Facebook Analitike

Četvrtak, 4. ožujka 2021. od 11:00 do 13:10 sati

Bilo da je riječ o fotografiji, videu ili komunikaciji kojom se obraćate korisnicima na društvenim mrežama, potrebno je uvijek imati valjani razlog zašto ćete to baš učiniti na određeni način. Znate li što vaša publika voli? Kada je najaktivnija na društvenim mrežama? Koja je demografija zastupljena na vašoj stranici ili profilu? Upravo sve ove stvari saznajemo iz Facebook Analitike!
Maksimalan broj polaznika
2 sata
ZOOM

Novo!

Na temelju Facebook Analitike dolazite do velikog broja informacija, koje vam uvelike pomažu da unaprijedite svoje poslovanje na društvenim mrežama i da na kraju vaše objave ili oglasi dovode do onog zadnjeg cilja – konverzije. Bez korištenja analitike i znanja iščitavanja osnovnih i proširenih metrika, svako poslovanje na društvenim mrežama, gubi svoj smisao i svrhu.

Seminar je namijenjen malim i srednjim poduzetnicima koji se oglašavaju ili se planiraju oglašavati na društvenim mrežama.

Sadržaj edukacije

• Metrike koje je potrebno koristiti
  • Facebook Insights
  • Instagram Analitika
  • Uspješnost kampanja – mjerenje rezultata

Autor i predavač

Vanja Basarić

Svoju karijeru u digitalnom marketingu, započela je prije više od tri godine u agenciji King Kong kao community manager, gdje se nastavlja ovim poslom baviti i u Escape Digital Agency. Nakon sve većeg interesa i brojnih edukacija, specijalizira se isključivo za segment oglašavanja na društvenim mrežama gdje svakodnevnica postaju kampanje, konverzije, izvještaji i metrike.

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac