Industrija 4.0 – nove tehnologije za transformaciju poslovanja

Srijeda, 24. veljače 2021. od 10:00 do 11:45 sati

Saznajte kako primjena novih tehnologija može unaprijediti vaše poslovanje i povećati konkurentnost na tržištu. Upoznajte se s pojmom Industrija 4.0 i mogućnostima koje predstavlja digitalizacija poslovanja.

Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci vas poziva na webinar Industrija 4.0 – nove tehnologije za transformaciju poslovanja gdje ćete se upoznati s prilikama i izazovima koje donosi uvođenje novih tehnologija u poslovanje, posebice za mala i srednja poduzeća.

Govornici iz poduzetničke zajednice će vam svojim primjerima prikazati put prema transformaciji te potencijal digitalnih rješenja, IoT rješenja (Internet of Things) i napredne proizvodnje.

Prilagodba poduzeća ovim trendovima je zahtjevan i složen proces, stoga će polaznicima biti predstavljena podrška koja im je dostupna u okviru projekata Boost4BSO i EIT Manufacturing Hub.

AGENDA:

10:00 – 10:10 Uvodna riječ i predstavljanje Boost4BSO projekta
Mario Vukelić, suradnik na EU projektima

10:10 – 10:30 Industrija 4.0 i poslovna podrška kod digitalne transformacije poslovanja
Boris Golob, direktor STEP RI Znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci

10:30 – 10:45 Industrija 4.0 u Hrvatskoj – Altpro d.o.o.
Petar Milas, direktor poslovnih operacija

10:45 – 11:00 Industrija 4.0 u Hrvatskoj – Klimaoprema d.d.
Josip Horvat, razvojni inženjer za proizvodne tehnologije

11:00 – 11:15 EIT Manufacturing Hub Hrvatska
Vlatka Petrović, voditeljica Ureda za transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

11:15 – 11:45 Pitanja i odgovori

Događaj je organiziran u sklopu projekta Boost4BSO (Interreg Središnja Europa), a dodatno je podržan od strane Europske komisije kroz inicijativu EU Industry Week 2021.

Boost4BSO projekt logo

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac