Pozivamo vas na webinar

Timski rad i komunikacija u timu

Četvrtak, 17. prosinca 2020. od 11:00 do 12:30 sati

Radom u timu objedinjavaju se pojedinačna znanja, vještine i iskustvo članova te postižu rezultati čija kvaliteta nadilazi pojedinačna dostignuća.
Maksimalan broj polaznika
1,5 sat
ZOOM

Novo!

Da bi rad u timu funkcionirao, članovi moraju biti svjesni svojih uloga i zadataka te na adekvatan način međusobno komunicirati, kako bi se osigurao nesmetan protok informacija.

Polaznici seminara će saznati koje su karakteristike uspješnih timova te se upoznati s različitim ulogama koje postoje unutar tima. Osim toga, naučit će i kako ispravno izabrati članove tima te usvojiti pravila asertivne komunikacije, koja je jedna od glavnih alata uspješnih timova.

Glavni cilj edukacije je upoznavanje polaznika s metodom timskog rada, specifičnostima i temeljnim principima te razvijanje vještine rada s drugim ljudima. Osim toga, polaznici će naučiti kako dobrom komunikacijom u timu postići pozitivnu kulturu.

Seminar je namijenjen malim i srednjim poduzetnicima.

Sadržaj edukacije

• Uvod u timski rad
  • Stvaranje tima, razvoj tima, uloge u timu
  • Komunikacija u timu, verbalna i neverbalna komunikacija

• Upravljanje sastancima, komunikacija na sastancima, uzroci neučinkovitih sastanaka
  • Kultura tima
  • Praktične vježbe

Autor i predavač

Dario Zorić

Dario Zorić je nakon diplomskog studija nastavio s usavršavanjem na području leadershipa i managementa u Europi, Americi i Aziji te akumulirao desetogodišnje iskustvo u kreiranju i provođenju projekata, radionica i konferencija na tri kontinenta te rada na rukovodećim i savjetničkim funkcijama.

Radio je na mnogim regionalnim i međunarodnim projektima. Bio je glavni koordinator projekata GoGlobal, Sharps, HDO, GCC i Nets u SAD-u gdje je živio i radio u više navrata te studirao (stipendist Lee Iacocce).

Danas radi kao direktor Riječke razvojne agencije Porin te je poslovni savjetnik i poslovni trener iz područja leadershipa, managementa i poslovnog razvoja i organizira različite module edukacija za poduzeća i startupe. Član je Hrvatske udruge za upravljanje projektima (CAPM), Svjetske asocijacije projektnih managera (IPMA) i Lehigh University Alumni Association (LUAA).