Boost4BSO – podrška za digitalizaciju poslovanja

Otvorene su prijave za sudjelovanje u programu savjetodavne podrške za digitalizaciju i uvođenje novih tehnologija u poslovanje, odnosno transformaciju prema Industriji 4.0.

Nove tehnologije mogu značajno unaprijediti vaše poslovanje i povećati konkurentnost na tržištu, no uvođenje istih je ujedno zahtjevan i složen proces. Stoga vas Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci poziva da se prijavite na sudjelovanje u programu podrške koji provodimo u okviru projekta Boost4BSO.

Tko se može prijaviti?

Mogu se prijaviti mala i srednja poduzeća koja žele unaprijediti svoje poslovanje uvođenjem novih tehnologija i prilagodbom poslovnog modela, a kako bi povećala prihode, smanjila rizik poslovanja, bolje upravljala resursima te povećala vrijednost ponude.

Od poduzeća koja žele sudjelovati se očekuje:

• sudjelovanje tima iskusnih zaposlenika (minimalno 2 osobe);
  • do pet radnih dana angažmana članova tima uz podršku i sudjelovanje uprave tijekom izvođenja programa
Što dobivate?

Mala i srednja poduzeća koja će sudjelovati u programu će proći strukturiran i jasno definiran program radionica i savjetovanja, te imati podršku stručnjaka prilikom:

• procjene potreba za uvođenjem novih tehnologija
  • razrade i prilagodbe strategije i poslovnog modela
  • izrade akcijskog plana uvođenja nove tehnologije ili razvoja inovativnog proizvoda/usluge

Program će se provoditi od rujna 2021. do veljače 2022. godine.

Kako se prijaviti?

Zainteresirana poduzeća trebaju poslati ispunjeni Prijavni obrazac i Izjavu o primljenim državnim potporama male vrijednosti (de minimis), na email adresu mario.vukelic@uniri.hr. Traženi obrasci i puni tekst poziva se mogu preuzeti na ovoj stranici. Rok za dostavljanje prijava je do 15.07.2021.

Vrijednost usluge pružene u sklopu programa podrške iznosi 12.000,00 kn te se smatra indirektnom državnom potporom male vrijednosti (de minimis) u navedenoj vrijednosti.

Za sva eventualna pitanja obratite se na:

Mario Vukelić

T: +385 (0) 51 265-976

M: +385 (0) 91 784 5991

e-mail: mario.vukelic@uniri.hr

Program je organiziran u sklopu projekta Boost4BSO sufinanciranog od strane programa Interreg Središnja Europa.

Dokumenti za download:

Boost4BSO projekt logo

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac