Pozivamo vas na webinar

Čiji problem rješavamo?

Petak, 29. siječnja 2021. od 16:30 do 17:30 sati

Uspješne inovacije postale su uspješne jer dobro rješavaju problem koji ima određena skupina ljudi.
Maksimalan broj polaznika
1 sat
ZOOM

Novo!

I to rješenje daju u pravom trenutku, na dobrom mjestu i na ispravan način, prilagođeno svakoj ciljnoj skupini. Nisu isti problemi kupaca, korisnika, donatora, volontera,… Razumijevanje i ravnoteža zadovoljavanja različitih interesa preduvjet je stvaranja uspješnog društvenog poduzeća ili udruge građana.

Polaznici seminara će naučiti kako identificirati zainteresirane korisnike, kako razumjeti njihov problem i situacije kada je taj problem važan.

Seminar je namijenjen poduzetnicima, osnivačima i voditeljima udruga te drugih neprofitnih organizacija, društvenih inicijativa, kao i onima koji to tek žele postati.

Sadržaj edukacije

• Kupci ili korisnici?
  • Kakva je naša ponuda – funkcionalnosti i osobine
  • Posao ili problem kupca

• Okolnosti kupnje i korištenja
  • Kupci i korisnici su stvarni ljudi
  • Tko još (osim nas) rješava problem?

Autor i predavač

Boris Golob

Boris Golob, mag. ing.

Kao poslovni savjetnik Boris već više od 15 godina radi sa startupima, etabliranim kompanijama i znanstvenicima te održava predavanja i radionice za poduzetnike u Hrvatskoj i inozemstvu. Stručni je evaluator za EIC Accelerator (SME instrument) program. Specijalizirao se za postupke inoviranja proizvoda i usluga te strategije komercijalizacije, a vodeći je stručnjak za inovacije poslovnih modela u jugoistočnoj Europi.

Na svijetu radi 28 Strategyzerovih certificiranih trenera za platno poslovnog modela. Boris je jedan od njih.

EU

Project is co-founded by the European Union.

The sole responsibility of this publication lies with STEP RI. The European Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Primjer maila s linkom za popunjavanje ulaznog i izlaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac

Poštovani/-a,
zahvaljujemo na sudjelovanju u projektu RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu, kojega provodi korisnik Ugostiteljska škola Opatija.
Navedeni projekt provodi se u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
U svrhu ispunjavanja obveza država članica EU koje provode Europski socijalni fond, molimo Vas da ispunite Obrazac s osobnim podacima koristeći sljedeću internet poveznicu:
(Za ispravan prikaz i ispunjavanje Obrasca, preporuča se korištenje Internet preglednika Google Chrome ili Mozilla Firefox budući da Microsoft Internet Explorer nije u potpunosti podržan.)

Zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem,

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Primjer poruke s linkom za popunjavanje ulaznog upitnika

Pošiljatelj: esf-mikropodaci@mrms.hr

Predmet: MRMS – obrazac